У Вінниці триває реєстрація на Відкритий міський турнір з баскетболу 3х3, організований до Дня Європи.

За повідомленням Вінницької міської ради, у місті 11 травня відбудеться Відкритий міський турнір з баскетболу 3х3, присвячений до Дня Європи. Змагання будуть проходити серед дівчат, юнаків до 18 років та дорослих.

Усі, хто бажає взяти участь, запрошуються до реєстрації. Для цього потрібно зареєструватись до 9 травня включно. Реєстрація відбуватиметься через Telegram за номером 096-541-47-44.

При реєстрації потрібно вказати категорію, у якій команда братиме участь (одна команда – одна категорія), назву команди, імена та прізвища чотирьох гравців, а також контактний номер телефону команди.

Турнір з баскетболу відбудеться на літньому майданчику Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова. Змагання розпочнуться о 10:00.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, Сергій Краєвський, підкреслив: “Ми не забуваємо про наші місцеві традиції, коли мешканці та гості міста мали змогу брати участь у загальноміських заходах, і зараз ми продовжуємо цю практику, організовуючи заходи до Дня Європи”.

У разі оголошення повітряної тривоги захід буде призупинено, а всі присутні мають негайно прямувати до найближчого укриття. Мапа доступна за посиланням.

Попередня публікаціяВолодимира Гройсмана оголосили в розшук
Наступна публікаціяБійця з Вінниччини нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня