Вінничан запрошують на відкриття фотовиставки, присвяченої пам’яті загиблого поета-воїна, Максима Кривцова, відомого як “Далі”. На цьому заході глядачі матимуть змогу переглянути фільмові фото Максима та послухати його поезію збірки “Вірші з бійниці”. Про подію оголосили на сторінці культурного центру “ПІЧ” у Instagram.

Відкриття фотовиставки та вечір пам’яті з читанням “Віршів з бійниці” Максима “Далі” Кривцова відбудеться в четвер, 9 травня, у культурному центрі “ПІЧ”, що знаходиться за адресою вул. Сковороди 25 (колишня Пушкіна). Початок о 18:30. Вхід вільний.

“Запрошуємо на вечір пам’яті та читання «Віршів з бійниці», — поетичної збірки Максима «Далі» Кривцова, аби вшанувати Героя, поета, воїна та познайомитись із його світом”, — кажуть організатори.

Максим Кривцов був активним учасником Революції Гідності та війни на сході України. Він служив у Бригаді швидкого реагування Національної гвардії України та в бойових діях при Спеціальних операціях ЗСУ. На жаль, 7 січня 2024 року Максим загинув на Харківщині. Виставка плівкових фото була спланована ним до дня його народження, 22 січня.

Під час заходу можна буде придбати мерч та підтримати Фонд імені Максима Кривцова, діяльність якого спрямована на збереження пам’яті про Максима та підтримку ветеранської поезії.

Попередня публікаціяДля багатодітних родин Вінниці проведуть спортивно-розважальний захід
Наступна публікаціяУряд дозволив виплати сім’ям загиблих військових з резервного фонду