Розклад руху автобусів у пікові години значно скоротиться, що поліпшить доступність перевезень. Додаткові два автобуси вже готові до перевезення пасажирів. Це стало можливим завдяки поповненню на маршруті №16 “Водоканал – Барське шосе – Аграрний університет”.

Уже з 1 травня у Вінниці курсуватимуть два автобуси VDL CITEA, які були отримані від міста-партнера Мюнстер. Ці нідерландські автобуси, хоч і вживані, мають низьку підлогу, відкидний пандус та окреме місце для пасажира на колісному кріслі.

“Фахівці департаменту транспорту та міської мобільності міської ради спільно з Вінницькою транспортною компанією розглянули питання залучення цих автобусів на маршрут №16. Вивільнений автобус з маршруту №16 буде використаний для підсилення маршрутів Старого міста”, — повідомив директор департаменту Андрій Сорокін.

Нові автобуси не лише поліпшать транспортне сполучення вулиці Київської з Барським шосе та мікрорайоном “Вишенька”, але й дозволять зменшити інтервал руху автобусів у пікові години на майже годину.

“Крім того, завдяки низькій підлозі та відкидному пандусу, автобуси стануть більш доступними для осіб на колісних кріслах та батьків з дитячими візками. Попередньо автобуси пройшли сертифікацію та реєстрацію в сервісному центрі МВС”, — додав Сорокін.

Автобуси вже обладнані валідаторами, дзеркалами для спостереження за салоном, кондиціонерами і автоматичною коробкою передач.

“Для зручності водія – це коробка-автомат, а кабіна і сидіння дуже комфортні. Є навіть невеличкі смітнички, які додаються для більшого комфорту пасажирів”, — додав водій-маневровий Василь Голубенко.

Попередня публікаціяУ Вінниці замінували будівлю ОВА та облради
Наступна публікаціяУ Вінниці мешканці 10 вулиць сидять без води