Відділ молодіжної політики разом з ТaтоHub.Вінниця запрошують дітей приєднатися до цікавого майстер-класу з виготовлення великоднього кошика. Захід відбудеться 29 квітня о 15:30 у хабі «Місто Змістів» за адресою: вулиця Г. Сковороди, 11.
Організатори розповідають, що великодні кошики з фетру, які планують створювати, можуть стати чудовими декоративними елементами під час святкування Великодня. Учасники майстер-класу матимуть можливість створити власні унікальні вироби та використовувати їх для прикраси або подарунків для рідних та близьких.
«Запрошуємо вас долучитися до нашої творчої спільноти та насолодитися часом, проведеним разом з вашими дітьми. Будемо раді бачити вас на нашому заході», – повідомила начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.
Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.