У Подільському зоопарку повідомляють, що кожної середи відвідувачі з певних соціальних груп можуть скористатися безплатним входом. Ці групи включають учасників бойових дій, дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, дітей з багатодітних родин, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та пенсіонерів за віком.

Для того, що скористатися цією пільгою потрібно мати відповідні документи, які підтверджують належність до зазначених соціальних груп.

Відвідати зоопарк безоплатно з 1 по 10 червня, а також з 6 по 31 грудня можуть також діти до 16 років.

Додатково, право на безплатний вхід в будь-який день мають діти до 3-х років, діти, батьки яких загинули під час бойових дій, люди з інвалідністю І-ІІ групи, діти-сироти й діти позбавлені батьківського піклування, а також люди, які супроводжують організовані дитячі екскурсійні групи (один супровідник на групу з 10 осіб).

Щодо квитків, то вхід для дорослих коштує 150 гривень, для дітей віком від 3 до 16 років — 50 гривень, а пільговий квиток для учасників бойових дій та студентів — 50 гривень.

Якщо потрібна послуга екскурсовода, вона коштує 150 гривень для групи до 15 осіб, а для більшої кількості осіб додається 5 гривень за кожну додаткову особу.

Попередня публікаціяТопові жіночі стрижки-2024 для довгого волосся: огляд трендів
Наступна публікаціяДе у Вінниці сьогодні ремонтуватимуть мережі