Протягом півроку кондитери з “Солодкої мрії” працювали над новим десертом, солодкою візитівкою Вінниці, використовуючи місцеві інгредієнти, які нам відомі з дитинства.

Заступник міського голови Вінниці, Андрій Очеретний, поділився цією інформацією у своєму Facebook.

Торт “Вінниця”, містить в собі вишню — один із символів міста, а також гречане борошно, волоські горіхи та ганаш на основі рожевого шоколаду. Термін придатності становить три доби.

Як інформують на Офіційному туристичному сайті Вінниці, спробувати новинку можна буде з 23 квітня у всіх фірмових магазинах кондитерської. Також іменний вінницький десерт буде доступним для замовлення онлайн.

«Нам хотілося зробити щось унікальне (чого немає принаймні в Україні), з локальними продуктами від вінницьких виробників і з додаванням вишні, бо це гастрономічний символ міста. Вона смакує в безлічі цікавих локальних страв і є у місцевих назвах: річка Вишня, мікрорайон “Вишенька”, садиба Пирогова “Вишня”. І ми також використовуємо вишню в багатьох видах нашої продукції. В основі торта “Вінниця” – білкові коржі з додаванням гречаного борошна, подрібненого волоського горіха і в’яленої вишні. Крем, яким вони перешаровані, – це ганаш на основі рожевого шоколаду “Рубі” з додаванням сублімованої вишні. Також торт має прошарок вишневого мармеладу. А зверху все оздоблене ганашем на основі чорного шоколаду і кандурину», – розповіла майстриня цеху Марина Долюк, яка працювала над рецептом торта.

Він поєднує різні текстури і смаки, які змінюються зі збереженням, надаючи можливість смакувати його по-різному протягом тривалого часу.

Попередня публікаціяНа Вінниччині родина загиблого бійця подарувала дітям ігровий майданчик
Наступна публікаціяНа Вінниччині розшукують зниклого хлопчика