Вінницька обласна прокуратура досягла повернення державі 217 гектарів прикордонних земель на Тульчинщині, згідно з рішенням Господарського суду Вінницької області.

У 2021 році Студенянська сільська рада Тульчинського району незаконно зареєструвала право комунальної власності на земельну ділянку площею 217,5 гектара, частина якої розташована в межах прикордонної смуги.

За оцінками, ця ділянка має вартість 3,4 мільярда гривень. Прокуратура Вінницької області виступила в інтересах держави та подала позов до суду.

Суд задовольнив позов прокуратури, визнавши рішення сільської ради про реєстрацію права власності на земельну ділянку незаконним та скасувавши державні реєстрації.

Після набрання законної сили цим рішенням, Вінницька обласна військова адміністрація зможе надати цю ділянку у постійне користування Державній прикордонній службі України, що дозволить облаштувати державний кордон на цій ділянці.

Це вже друге рішення суду на користь прокуратури щодо земель прикордонної смуги на Вінниччині у цьому році. У 2024 році прокуратурою області було подано 11 позовів щодо 14 ділянок загальною площею 566 гектарів вартістю понад 4 мільярди гривень.

Попередня публікаціяКоли у Вінниці розпочнуться літні канікули
Наступна публікаціяВінницькі спортсмени перемогли на Всеукраїнському турнірі з гандболу