Головнокомандувач Збройних сил України, генерал-полковник Олександр Сирський, розповів, що російське військове керівництво видало завдання своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня. Він підкреслив, що українські війська працювали на іншому напрямку, який також був важливим та небезпечним. Ворог спрямовував свої зусилля на прорив оборони західніше Бахмута, на виході до каналу Сіверський Донець – Донбас, а також на захоплення населеного пункту Часів Яр з метою подальшого просування до Краматорської агломерації.
Сирський наголосив на героїчній обороні бригад, які, буквально “вгризаючись” в землю, стримували щоденні атаки ворога. Він зазначив, що хоча деякі групи піхоти противника вдалося вийти до мікрорайону “Новий”, вони були знищені ударами FPV-камікадзе та вогнем артилерії.
Згідно зі словами Сирського, загроза залишається актуальною, оскільки російське військове керівництво поставило завдання своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня.