На Вінниччині стартує Camino Podolico-2024 і реєстрація на похід до єдиної на Поділлі церкви святого Якова, повідомили на туристичному сайті міста.
В кінці квітня стартує перший повноцінний сезон Подільського шляху святого Якова в умовах воєнного часу. З цієї нагоди організатори розширюють туристичний маршрут і відкривають реєстрацію на колективне проходження нової ділянки: від Кам’янця-Подільського до єдиної діючої на Поділлі церкви і джерела святого Якова.
Це буде дводенна мандрівка до села Панівці Тернопільської області, яка стартує 27 квітня і охопить приблизно 50 кілометрів. Пройти її можна пішки або велосипедом.
![Camino Podolico](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-12_10-31-49-300x225.jpg)
Програма
Субота 27 квітня
- 8:00 – збір у Кам’янці-Подільському, площа Польський ринок (геолокація).
- 8:00-19:00 – проходження ділянки Кам’янець-Подільський – Завалля (із зупинкою у Рихті) (23,4 км).
- 19:00 – прибуття до спелеоклубу «Атлантида», знайомство, вечеря.
Учасники на шляху відвідають село Рихта і спелеоклуб «Атлантида», побувають на святковій службі з нагоди Вербної Неділі і зустрінуться з настоятелем церкви святого Якова УГКЦ. Звідти похід продовжиться до села Жванець, багате на цікаві пам’ятки.
Деталі, програма і реєстрація – за посиланням: Старт Camino Podolico-2024