Військовим “на нулі” доплачуватимуть 70 тисяч гривень

У засіданні 11 квітня Верховна Рада прийняла постанову щодо виділення грошової винагороди у розмірі 70 тисяч гривень на місяць для військових, що перебувають “на нулі”.

Цю інформацію оголосили народні депутати, присутні на засіданні. За це рішення проголосували 321 депутат.

Раніше було відомо, що комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки також ухвалив відповідну постанову в цей же день. Згідно з нею, крім основної зарплати (20-25 тисяч гривень) та бойових виплат (100 тисяч гривень), військовослужбовці також мають отримувати 70 тисяч гривень.

Відповідно до цього рішення, розробку нормативно-правових актів для його виконання покладено на Кабінет Міністрів. Раніше секретар комітету з питань національної безпеки, оборони і розвідки, Роман Костенко, зазначав, що під час розгляду поправок до законопроєкту про мобілізацію, було включено норму про надання доплати у розмірі 70 тисяч гривень для військових, які виконують бойові завдання на передовій або наступають за кожні 30 днів такої служби. Однак в останній момент ця норма була виключена, зазначив Гончаренко.

Пункт перший прийнятої постанови також передбачає розробку законопроєкту щодо впровадження механізмів ротації та звільнення з військової служби.

Попередня публікаціяУ Стрижавці на березі Бугу висадили 50 кущів бузку
Наступна публікаціяНовий спортінвентар подарували ще двом школам на Вінниччині