Восьмеро захисників Вінниччини полягли в бою за Україну

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель восьми захисників з Вінниччини: Бреуса Андрія Миколайовича, Матвіяшина Дмитра Васильовича, Боднаря Василя Вікторовича, Кобчика Леоніда Степановича, Пащенка Сергія Миколайовича, Олійника Василя Васильовича, Ковальського Павла Олександровича та Кривоконя Владислава Руслановича.

– На Донеччині 24 березня загинув Бреус Андрій Миколайович – уродженець міста Херсон. До Вінниці сім’я Бреусів переїхала у листопаді 2022 року. На службу захисник пішов у травні 2023 року.

– На Донеччині 28 березня загинув вінничанин Матвіяшин Дмитро Васильович. 11 січня 2024 року чоловік пішов на службу, пройшов навчання. Воювати Дмитро пішов заради старшого брата, який понад рік перебуває на службі. Прощання із загиблим відбулось 4 квітня.

– На Донеччині 31 березня загинув Боднар Василь Вікторович – мешканець міста Ямпіль. Молодший сержант був командиром відділення взводу протитанкових керованих ракетних комплексів механізованого батальйону.

– На Донеччині 1 квітня під час артилерійського обстрілу загинув Пащенко Сергій Миколайович – мешканець смт Крижопіль Крижопільської громади. Солдат служив водієм гранатометного відділення.

– На Донеччині 1 квітня загинув вінничанин Кобчик Леонід Степанович. Захиснику було 52 роки. У 2014-2015 роках він брав участь в АТО/ООС. Брав участь у боях за 32-й блокпост, пізніше названий «долиною смерті». У часи повномасштабного вторгнення не залишився осторонь. Воював поблизу Мар’їнки. Прощання із загиблим було 4 квітня.

– На Херсонщині 3 квітня внаслідок підриву міни загинув Олійник Василь Васильович – уродженець селі Шендерівка Чернівецького району, проживав у Вороновиці. З 2015 року на передовій. З початком повномасштабного вторгнення повернувся з Фінляндії, щоб захищати Україну. Був головним сержантом – командиром гранатометного відділення.

– На Запоріжжі 5 квітня загинув Ковальський Павло Олександрович – мешканець села Пороги Ямпільської громади. Старший солдат ЗСУ був кулеметником взводу оперативного призначення однієї із військових частин.

– На Донеччині загинув Кривоконь Владислав Русланович – мешканець Хмільницької громади.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Попередня публікаціяЗ якими питаннями можна звертатися у ЦНАП «Старе місто»
Наступна публікаціяЮних вінничан запрошують на майстер-клас з виготовлення свічок з вощини