Понад сотню книг передали для вінницьких нацгвардійців

Команда Департаменту соціальної політики міської ради приєдналася до літературної акції «Книжковий донат». Завдяки цій ініціативі сьогодні працівниками департаменту було передано понад сотню книг для поповнення бібліотечного фонду вінницьких нацгвардійців.

«Ідея зібрати книги для військових належить вінницькому поету і художнику Сергію Татчину. Коли ми побачили його заклик у соцмережах, одразу вирішили підтримати цю ініціативу, адже книжка — це потужна зброя, інструмент зцілення та розвитку. А подарувати книжки нашим Захисникам – це найменше, що ми можемо для них зробити. І водночас – це те, що під силу кожному з нас», – розповідає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Бібліотека військової частини наразі переживає глибокий національний апгрейд і їй критично бракує україномовної літератури, розповідає методистка інформаційно-просвітницького хабу військової частини Національної гвардії України Лариса Колісніченко.

«Ми дуже радіємо усім літературним донатам, які написані рідною мовою. Наразі серед військовослужбовців популярними стали книги українських авторів в жанрі фентезі та детективу, історичних романів та пригодницьких історій, автобіографічні романи та духовна література», – додає методистка інформаційно-просвітницького хабу військової частини Національної гвардії України Лариса Колісніченко.

Більша частина книг, подарованих нацгвардійцям працівниками департаменту, належить до історичної, суспільно-політичної тематики та художньої літератури.

Попередня публікаціяУ Вінниці завершують опалювальний сезон
Наступна публікаціяВінницька лікарня отримала реабілітаційний комплекс з Мюнстера