Збірна України з футболу виграла бій за вихід на Євро-2024

Збірна України з футболу успішно пройшла до фінального турніру XVII чемпіонату Європи.

У вирішальному матчі плей-офф кваліфікації національна команда здобула перемогу над збірною Ісландії з рахунком 2:1.

Початкову перевагу на полі “Тарчиньської Арени” у Вроцлаві, Польща, здобув ісландський нападник Альберт Гудмундссон, відзначившись на 30-й хвилині. Однак Віктор Циганков відновив паритет після перерви, забивши на 54-й хвилині. Михайло Мудрик став автором переможного голу на 84-й хвилині.

У групі E фінального турніру Євро-2024 під керівництвом Сергія Реброва збірна України зіграє з командами Бельгії, Словаччини та Румунії.

Це вже четвертий виступ “синьо-жовтих” на фінальній стадії європейського чемпіонату після 2012, 2016 та 2020 років.

Груповий етап чемпіонату Європи-2024 має таку сітку:

• Група A: Німеччина, Угорщина, Шотландія, Швейцарія
  • Група B: Іспанія, Албанія, Хорватія, Італія
  • Група C: Англія, Данія, Словенія, Сербія
  • Група D: Франція, Австрія, Нідерланди, Вельс/Польща
  • Група E: Бельгія, Румунія, Словаччина, Україна
  • Група F: Португалія, Туреччина, Чехія, Грузія.

Чемпіонат Європи-2024 відбудеться у Німеччині з 14 червня по 14 липня. Матчі цього турніру пройдуть на аренах у Берліні, Кельні, Дортмунді, Дюссельдорфі, Франкфурті, Гельзенкірхені, Гамбурзі, Лейпцигу, Мюнхені та Штутгарті.