Вінницька бригада “Червона Калина” відстоювала Україну з перших днів вторгнення окупантів у 2014 році. Під час повномасштабної війни гвардійці активно брали участь у боях за звільнення Київщини, а також в оборонних операціях у Донецькій і Луганській областях, а також у контрнаступальних діях на Південному напрямку.

На Південному напрямку командир бригади “Червона Калина” полковник Олег Мироненко особисто відзначив бійців підрозділів, які безперервно виконують бойові завдання на фронті. Під час церемонії відзначення військові отримали нагороди та медалі, бойові ножі та сертифікати на відпочинок і відновлення. Цю інформацію повідомлено на офіційній сторінці бригади у соціальній мережі Facebook.

“Кожен день ви продемонстрували свій героїзм і відданість українському народу. Ви безліч разів довели свій професіоналізм у боях проти російських окупантів. Наша бригада успішно пройшла безліч бойових завдань та битв з гідністю. Боротьба триває, і ми маємо підтримку всієї України”, – зазначив Олег Мироненко.

Командир бригади висловив подяку бійцям за їхню витримку, незламність та мужність. Також полковник підкреслив, що подвиг бійців, які загинули в боях з ворогом, ніколи не буде забутий українцями.

Бійці “Червоної Калини” матимуть можливість відновити сили та скористатися сертифікатами для відпочинку у таких місцях як Буковель, Ворохта, Трускавець та Сполучені Штати Америки.

Попри важкі бої і втому, боротьба за майбутнє України та її свободу від російських окупантів триває. Бригада “Червона Калина” продовжує неймовірними зусиллями нищити ворога.

Попередня публікаціяМайже пів тисячі ялинок та сосен висадили у Щітках на березі ставу Тарасишин
Наступна публікаціяБлагодійна ініціатива: Збір російськомовної літератури на макулатуру для підтримки сил ППО