Вінницькі тхеквондисти вражають на чемпіонаті України

Чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) відбувся у Луцьку, де змагалися кадети, юнаки та молодші юнаки. Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 продемонстрували вражаючі результати, виборовши золото, срібло та бронзу. Про це повідомляє міська рада.

Молодшим юнаком, що став найкращим у своїй ваговій категорії 28 кг, став вінничанин Артур Мазур, який після чотирьох важких поєдинків отримав золоту медаль. Ще один вихованець МДЮСШ №2, Артем Вальчук, виборов срібло у категорії 37 кг, провівши два запеклих поєдинки, а бронзову медаль здобув Макар Загалило у ваговій категорії 36 кг після успішних поєдинків.

Тренери-викладачі Валерія Чечель, Володимир Багнета, Аліна Новинюк та Костянтин Яцько готували переможців та призерів чемпіонату України.

“Наші спортсмени показали вражаючу витримку, майстерність та високий рівень підготовки. Здобутки вихованців МДЮСШ № 2 – це результат нестримного, наполегливого тренування, вияву спортивних якостей, стійкості та мужності характеру”, – підкреслила тренерка спортшколи № 2 Аліна Новинюк.

Світлана Куліш, яка виконує обов’язки директора Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2, зазначила, що чемпіонат пройшов на високому рівні, й дав вихованцям можливість вдосконалити свою майстерність та випробувати себе серед сильних суперників.

Представники Вінниці, такі як Ілля Палажченко, Давид Мазур, Роман Соловей та Артем Соловей, також брали участь у змаганнях.

“За підсумками чемпіонату тренери обов’язково проаналізують та скорегують тренувальну програму спортсменів та продовжать участь у змагальному сезоні 2024 року. Вітаємо наших юних спортсменів і сподіваємося на подальші досягнення”, – додала Світлана Куліш.
Попередня публікаціяЯкі речі в гардеробі можуть додати віку
Наступна публікаціяДе сьогодні у Вінниці ремонтують мережі