Стартував проєкт “Автошколи для осіб з інвалідністю”, який є ініціативою Міністерства внутрішніх справ України та Першої леді Олени Зеленської у рамках програми “Без бар’єрів”.

Головна мета цього проєкту – надання зручної та якісної державної послуги з навчання керування автомобілем та отримання посвідчення водія для людей з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату.

Переваги цього проєкту включають:
  • навчання та складання іспитів у інклюзивних приміщеннях;
  • доступна інфраструктура та максимально безбар’єрний простір;
  • навчання у змішаних інклюзивних групах або індивідуально;
  • можливість теоретичного навчання в дистанційному форматі;
  • індивідуальне навчання за зручним графіком та інше.

Загальна тривалість навчання – 11 тижнів, включаючи 64 години теоретичного курсу та 40 годин практичного курсу. Орієнтовна вартість навчання становить 6000 гривень.

Іспит складається в сервісному центрі МВС на транспортному засобі з ручним керуванням, а водійське посвідчення отримується в тому ж сервісному центрі, де складається теоретичний іспит.

Наразі такі автошколи функціонують і приймають охочих у шести регіонах України: Дніпропетровській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Одеській та Хмельницькій областях. Для отримання більш детальної інформації про проєкт “Автошколи для осіб з інвалідністю” переходьте за посиланням.

Попередня публікаціяДві школи на Вінниччині отримали спортінвентар в акції «Спорт заради Перемоги»
Наступна публікаціяУ Вінниці пластуни запрошують на семінар про Пласт для дорослих.