Минулої доби бійці Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) п’ять разів виїжджали на ліквідацію загорянь в екосистемах Вінницької області. Заходи з ліквідації проводились на територіях Могилів-Подільської, Ладижинської, Стрижавської, Бершадської та Гайсинської територіальних громад. Загалом, площа знищеної сухої рослинності становить понад 5 гектарів.
Одне з наймасштабніших загорянь, що сталося на площі 2 гектари, виникло за межами села Немія Могилів-Подільської громади.
Вінницькі рятувальники закликають жителів області бути обережними та утриматися від використання відкритого вогню, а також не спалювати сміття та тогорічну рослинність на відкритих територіях. Сухі залишки легко запалюються від сірника або недопалка, а полум’я швидко поширюється на значні території, що може призвести до виникнення пожеж.