Вінничан запрошують на лекцію від Олександра Никитюка

Завтра, 22 лютого о 18:00 вінничани матимуть можливість ознайомитися з однією з форм сучасного мистецтва. Вона спрямована на об’єднання навколишнього середовища та артоб’єкту, перетворюючи глядача у «співучасника».

Вінничани дізнаються:

  • що таке феномен творчої взаємодії з довкіллям?;
  • які ідеї та повідомлення несе ця взаємодія?;
  • які обмеження існують у втручанні людини у простір?;
  • які місця є найбільш придатними для цього виду взаємодії?

Олександр Никитюк поділиться своїм досвідом, розглядаючи мистецтво довкілля як напрямок, в якому він сам ідентифікується як художник.

Олександр Никитюк — засновник і куратор міжнародного зимового ленд-арт фестивалю «Міфогенез». Він брав участь у багатьох подіях, пов’язаних із ленд-артом, реалізуючи схожі проєкти в Польщі, Литві та проводячи серію персональних експериментів у Південній Африці. Лекція відбудеться в рамках виставки «Портрет резидентів», що проходить у Пічі. Тому рекомендуємо приходити заздалегідь, щоб оглянути експозицію: Вінниця, вул. Г. Сковороди, 25 (на мапі Пушкіна).

Вхід: вільний донат.

Реєстрація доступна за посиланням: https://eventmate.app/events/share/7ed9a30a-7afd-4ea7-9613-fbe180b32766?locale=ru

Попередня публікаціяУкраїна повернула 11 дітей із рф та тимчасово окупованих територій
Наступна публікаціяДолар встановив новий історичний максимум