У Вінниці впроваджується Програма охорони навколишнього природного середовища на період з 2021 по 2025 роки. Ця програма включає традиційну перевірку водних об’єктів та прибережних смуг на всій території громади. Про це повідомляє Вінницька міська рада.
Ольга Ремешевська, директорка департаменту відновлення та розвитку Вінницької міської ради, повідомила, що перевірки будуть проводитися протягом року як у Вінниці, так і на приєднаних територіях. Зокрема в Стадницькому, Вінницько-Хутрівському та Деснянському старостинських округах.