На Вінниччині, до 12 лютого триває період дистанційного навчання для третини шкіл.
За інформацією директорки міського департаменту освіти, Оксани Яценко, таке рішення було ухвалено з 29 січня через зростання кількості хворих на грип та ГРВІ. В області це стосується 204 шкіл, що складає третину загальної кількості навчальних закладів регіону.
Надалі ситуація буде відстежуватися. Заступник директора обласного центру контролю та профілактики хвороб, Олександр Загоруйко, повідомив, що Вінниччина перевищила епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ на 21,7%.