Скарбничка вінницьких спортсменів поповнилася трьома нагородами з Кубку світу

Спортсмени з Вінницького регіонального центру “Інваспорт” вибороли три призи на Кубку світу з біатлону та лижних перегонів.

За інформацією Сергія Борзова, глави Вінницької обласної влади, Олександр Казік та його тренер та гід Сергій Кучерявий здобули ІІІ місце в лижних перегонах на дистанції 10 км та ІІ місце в мас-старті на 10 км.

Григорій Вовчинський також вражає своїм виступом, вигравши бронзову медаль у спринті лижних перегонів, а Ірина Буй виборола ІV місце в індивідуальній гонці на 10 км в лижних перегонах.

Варто відзначити, що змагання відбувалися з 24 по 28 січня в італійському місті Тоблах.

Попередня публікаціяУчні вінницького ліцею №29 об’єдналися для підтримки Захисників на реабілітації
    Наступна публікаціяЩе один захисник з Вінниччини приєднався до Небесного війська