Спортсмени з Вінницького регіонального центру “Інваспорт” вибороли три призи на Кубку світу з біатлону та лижних перегонів.
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/Dyzajn-bez-nazvy-2024-02-02T141856.039-1024x538.png)
За інформацією Сергія Борзова, глави Вінницької обласної влади, Олександр Казік та його тренер та гід Сергій Кучерявий здобули ІІІ місце в лижних перегонах на дистанції 10 км та ІІ місце в мас-старті на 10 км.
Григорій Вовчинський також вражає своїм виступом, вигравши бронзову медаль у спринті лижних перегонів, а Ірина Буй виборола ІV місце в індивідуальній гонці на 10 км в лижних перегонах.
Варто відзначити, що змагання відбувалися з 24 по 28 січня в італійському місті Тоблах.
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417476375_937509651377409_2761414848541868461_n-819x1024.jpg)
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/420213985_937509631377411_2289960483444443798_n-819x1024.jpg)