Посмертно Віктора Дякова з Шаргородської громади відзначили орденом “За мужність” III ступеня. Віктор Дяков був старшим солдатом, виконував обов’язки водія гранатометного взводу роти вогневої підтримки.
Про це повідомив голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий.
Дяков був відданий військовій присязі та до останнього боровся за Україну, прагнучи захищати правду та справедливість. Трагічно загинув 22 листопада 2023 року в бою поблизу Первомайського в Донецькій області.
«Вічна слава Герою! Співчуття родині!», – підкреслив Вячеслав Соколовий.