Життєдіяльність Вінниці протікає у звичному режимі,забезпечуючи мешканців повним спектром послуг. Місцеві комунальні служби утримують стабільну роботу мереж та спрямовують зусилля на покращення якості та безперебійності їх функціонування.
Про це повідомляє Вінницька міська рада.
Так бригади КП «Вінницяоблводоканал» лагодитимуть водогони за наступними адресами:
- перехрестя вул. І. Богуна – пров. І. Богуна;
- вул. Київська, 106;
- вул. Келецька, 12-А;
- вул. Хмельницьке шосе, 25.
Водопостачання відновлять одразу по завершенню робіт.
У КП Вінницяміськтеплоенерго» повідомляють про призупинення подачі гарячої води за адресами: вул. Келецька, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103, вул. А. Первозванного, 58-А. Причина – ремонт мережі.
А у «Вінницьких міських електромережах» попереджають, що у зв’язку з плановими роботами можливі тимчасові відключення світла на вулицях Хмельницьке шосе, 95, 131, Келецька, 54-79-А, просп. Космонавтів, 42-52, Запорізька, 21.