Військовослужбовець з Вінниччини Анатолій Капінос отримав “Золотий хрест” Головнокомандувача ЗСУ за успішне виконання бойових завдань на одному з найгарячіших напрямків.
Про це повідомив очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов.
Молодший сержант родом із села Руданське Шаргородської громади, що на Вінниччині.
На початку повномасштабного вторгнення чоловік повернувся з-за кордону та добровольцем пішов до лав Збройних Сил України і виконує бойові завдання у складі 79 ОДШБ.
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_6206.jpeg)
За свої вислуги та мужність на полі бою, Анатолій Капінос став прикладом справжнього героїзму для інших військовослужбовців. Йому вручено високу нагороду перед численними свідками та його рідними, які пишаються відвагою та службою свого сина на захисті вітчизни.