На Авдіївському напрямку російські війська постійно змінюють свою тактику

  Українські війська витіснили росіян з ресторану “Царське полювання” в Авдіївці, а окупанти ймовірно, захопили Табаївку Харківської області.

  Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

  Луганська область

  28 січня російські війська продовжили наступальні операції поблизу Куп’янська, але не просунулися вперед.Бойова активність Росії інтенсивніша вздовж лінії Куп’янськ-Лиман, ніж навколо Бахмута.

  Російські блогери стверджують, що підрозділи російської армії захопили Табаївку та панівні висоти у цьому районі після захоплення Крахмального. 

  Також окупанти нещодавно просунулися на захід від Кремінної на поле на схід від Ямполівки.

  Позиційні бої тривали: в районі Тернів, Ямполівки, Торського, Діброви та Білогорівки.

  Донецька область

  Позиційні бої тривали під Бахмутом 28 січня, але підтверджених змін на фронті у цьому районі не було.

  Позиційні бої тривали в районі Богданівки, Івановського, Андріївки та Кліщіївки, Сєверного та Шумів.

  Нещодавно російські війська заявили про своє просування в районі Авдіївки

  Позиційні бої тривали в районі Очеретиного, Новобахмутівки та Степового, біля самої Авдіївки, в районі Тоненького, Сєверного, Першотравневого та Невельського.

  Також стало відомо, що українські війська витіснили росіян з ресторану “Царське полювання” і що російські війська постійно змінюють свою тактику на Авдіївському напрямку.

  Позиційні бої тривали на захід та південний захід від Донецька 28 січня, але підтверджених змін на фронті у цьому районі не було.

  Південна вісь

  Позиційні бої тривали у районі кордону Донецької та Запорізької областей, але змін на фронті у цьому районі не відбулося.

  Позиційні бої тривали: поблизу Золотої Ниви, Старомайорського, Приютного. 

  Повідомляється, що українські війська просунулися в західній частині Запорізької області на тлі позиційних боїв у цьому районі.

  Позиційні бої тривали поблизу Роботиного, біля Новопрокопівки та Кринків, але підтверджених змін на фронті у цьому районі не було.

  Впродовж доби Сили оборони знищили 1070 російських військових. Загальні втрати особового складу ворога складають 383180 осіб.

  Попередня публікаціяЩо зірки нам пророкують: гороскоп 29 січня – 4 лютого 2024 року
  Наступна публікаціяУ Вінниці комунальна сфера працює стабільно, проводяться планові ремонти