Відомий український гурт KOZAK SYSTEM разом з Благодійним Фондом «МХП-Громаді» передали чергові новенькі пікапи для ЗСУ.
«Доки ми боремось – доти ми живі»!, – каже лідер гурту.
Про передачу ще 13 автівок для захисників повідомив лідер гурту Фонд “МХП-Громаді” Іван Леньо.
Нагадаємо, гурт Kozak System постійно влаштовує виступи, де яких збирає донати для ЗСУ. Також, гурт грає для військових на передовій. В квітні 2023 року гурт анонсував тур «Разом до Перемоги», за підтримки БФ «МХП – Громаді».
В межах туру музиканти майже щоденно відвідували нове місто, містечко та село. Концерти безкоштовні.
Під час туру лідер гурту Іван Леньо усюди спілкується з людьми та проводить просвітницьку роботу.
«Нашої русофобії ніколи не буде достатньо. Тому разом з KOZAK SYSTEM продовжуємо наш співочо-волонтерський марафон «Разом до Перемоги». Приєднуйтеся, воїни! І пам’ятайте: «Воїн – це не той, хто вміє стріляти, Воїн – це той, хто знає, ХТО його ворог», – каже лідер гурту Іван Леньо.
Нещодавно, компанія МХП, яка підтримує багато ініціатив направлених на допомогу військовим, очолила рейтинг українських аграрних компаній зі сплачених податків у 2023 році.
Сума податків сплачених відомою на Вінниччині компанією сягнула 6 мільярдів гривень.
Дивіться відео виступу гурту у Вінниці: