Випускник Вінницької дитячої музичної школи № 2, а нині студент другого курсу народного відділу Вінницького фахового коледжу мистецтв імені М.Д. Леонтовича Владислав Левицький за минулий рік отримав 18 Гран-прі.
Про це повідомляє Вінницька міська рада, він переміг у 46 Всеукраїнських та міжнародних конкурсах.
Викладачка Лілія Ярко висловила враження від досягнень свого вихованця, баяніста Владислава Левицького, якому присуджено високу відзнаку за його працьовитість і талант.
Зазначивши, що через війну в Україні багато фестивалів перейшли в онлайн формат, вона висловила думку, що це дозволяє артистам представити свою творчість широкому глядацькому загалу. Навіть з урахуванням цього факту, сам Владислав Левицький відзначив, що він більше насолоджується виступами наживо, бо це дає можливість випробувати практику та подолати страх перед сценою та аудиторією.
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_6188-1024x724.jpeg)
Владислав розповів, що кожен виступ для нього – це виклик і можливість вирізнитися, виходячи за межі звичайного. Він поділився, що підготовка до фестивалів вимагає як фізичних, так і моральних зусиль, а вибір репертуару – це завдання особливо важке. За його словами, вони з Лілією Іванівною стараються знаходити унікальні твори, рідко виконувані і важкодоступні, щоб привернути увагу глядачів. Важливим етапом підготовки є пошук нот і вибір композицій, що відзначаються українською національною спрямованістю.
Має Владислав уже чимало планів на цей рік.
Зокрема, завдяки блискучій перемозі у Благодійному міжнародному фестивалі-конкурсі «Christmas Star» (Україна-Грузія), який проходив у грудні минулого року, музикант отримав запрошення на фінал конкурсу «Славянски венец-2024» (Болгарія) курорт «Золоті піски», який відбудеться влітку.
Відзначивши успіх Владислава у ряді фестивалів, викладачка підкреслила, що молодий музикант проявляє неабиякий талант та наполегливість у щоденних музичних заняттях як у коледжі, так і вдома. Заключним акордом новини стало повідомлення про останню перемогу Владислава на фольклорно-етнографічному фестивалі “Від Різдва до Водохреща”, де він здобув Гран-прі.