На Вінниччині СБУ повідомила про підозру ще одному прибічнику російської військової агресії, який у своєму акаунті в забороненій в Україні соцмережі «Однокласники» поширював прокремлівську пропаганду.
Про це повідомляє Управління СБ України у Вінницькій області.
Підозрюваним виявився уродженець рф, колишній радянський військовий, мешканець міста Тульчин.
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_6098-1024x682.jpeg)
Дописи фігуранта містять «традиційні» російські наративи у підтримку так званої «сво» та «необхідністю очищення України від нацистів».
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_6099-1024x682.jpeg)
Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну він виявив стійку прихильність до «руского міра» та не відмовився від поширення антиукраїнського контенту в соцмережі.
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_6101-1024x682.jpeg)
Він відкрито підтримував рашистів, цитував путіна і кадирова, захоплювався видуманими «бойовими подвигами» окупантів, які начебто протистоять «українським націоналістам».
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_6100-1024x682.jpeg)
На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили зловмиснику про підозру за ст. 436 (розповсюдження матеріалів із закликами до агресивної війни) та ч.2 ст.436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.
Йому загрожує до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Триває досудове розслідування.