Сьогодні, 23 січня, Вінниця працює у звичному ритмі. Громадський транспорт курсує відповідно до графіків, жителі отримують весь спектр комунальних послуг. У разі пошкоджень на мережах ремонтні бригади вживають термінові заходи.
Про це повідомляє Вінницька міська рада.
Працівники КП «Вінницяоблводоканал» лагодять водогони за такими адресами:
- вул. Дубовецька, 44;
- вул. Стрілецька, 48;
- вул. Гонти,37, 28;
- вул. Пирогова, 274;
- вул. Л. Каденюка;
- вул. Д. Міклера, 32.
Крім того, на підприємстві нагадують, що сьогодні з 23:00 до 5:00 год 24 січня буде призупинено водопостачання:
- мкрн.Вишенька
- мкрн.Слов’янка
- мкрн. Князів Коріатовичів
- вул. Хмельницьке шосе
Причина – ремонтні роботи. Вінничан просять подбати про необхідні запаси води.
У КП «Вінницяміськтеплоенерго» повідомляють про тимчасове припинення подачі опалення до будинку за адресою: вул. Келецька, 111. Причина – ліквідація наслідків пошкодження мережі.
А у «Вінницьких міських електромережах» попереджають, що у зв’язку з плановими заходами можливі тимчасові відключення світла на вулицях Келецька, Шевченка, І. Миколайчука, А. Кримського, Пирогова, М. Ващука, 11-27, Є. Гуцала, М. Вовчка, Н. Суровцової, І. Світличного, Липовецька, Гайдамацька, Р. Шухевича, вул. та пров-ки М. Хвильового, просп. Космонавтів 8-10, вул. та пров-ки Скіфські.