А що цікавого відбулося впродовж дня?

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний пояснив позицію військового керівництва щодо скандального законопроєкту про мобілізацію та плани призвати до війська 500 тисяч осіб.

 Про це Залужний заявив в ефірі телемарафону у вівторок.

 За його словами, військове командування «жодного запиту не робило на якісь там цифри», але при цьому, генерал сказав, що «ми цю цифру (450-500 тис. мобілізованих – Ред.) сформували на наступний рік».

Україна зробила запит Австралії отримати 45 армійських багатоцільових гелікоптерів типу Taipan, які авіатехніки таємно розбирають і «ховають» їхні компоненти на військовому полігоні.

 Про це це повідомило австралійське видання АРDR.

 На вживаному ринку техніки кожен з них коштує близько $20 млн  доларів але було ухвалене рішення знищити їх «по-тихому, щоб ніхто і не помітив». Повідомляється, що 10-тонні двомоторні «Тайпани» саме розбирають на частини, а не розрізають, оскільки їхня конструкція з вуглецевого волокна є дуже міцною.

Укрпошта доставила перший потяг з міжнародними посилками зі Словаччини в Україну

Про це повідомила пресслужба «Укрпошти».

Ця ініціатива була реалізована «Укрпоштою» спільно  із Національною поштою Естонії Omniva та словацькою компанією Interport у партнерстві з АТ «Укрзалізниця» для доставки імпортної міжнародної пошти до України.

Попередня публікаціяЛотерея в Хмільнику: активісти зібрали на автомобіль ЗСУ понад 230 тисяч грн
Наступна публікаціяХмарно, можливі опади: погода у Вінниці на сьогодні, 27 грудня