У Вінниці на базі коледжу імені Миколи Леонтовича відкрили Ліцей мистецтв

У Вінниці відкрили Ліцей мистецтв
У Вінниці відкрили Ліцей мистецтв

У Вінниці відбулося урочисте відкриття Ліцею мистецтв. Новий освітній заклад буде функціонувати на базі Вінницького фахового коледжу мистецтв імені Миколи Леонтовича та призначений для забезпечення обдарованих дітей високоякісною професійною мистецькою освітою.

Про це повідомила пресслужба Вінницької ОВА.

Наразі у Ліцеї мистецтв розпочали своє навчання 26 юнаків та дівчат. Він пропонує здобуття освіти за трьома напрямками: музичним, театральним та хореографічним. Це відкриває нові можливості для талановитих молодих людей розвивати свої художні здібності та обирати шлях у сфері мистецтва.

Під час церемонії відкриття, Сергій Борзов, начальник Обласної військово-цивільної адміністрації (ОВА), привітав педагогічний колектив та студентів, підкресливши важливість розвитку культури в сучасних умовах. Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий висловив подяку колективу за його досвід та внесок у розвиток талановитих дітей.

Ліцей мистецтв обладнаний сучасними засобами для навчання та творчості. Зокрема, у закладі існують 63 аудиторії для групових та індивідуальних занять, бібліотека з доступом до Wi-Fi, студія звукозапису, фонотека, відеозала, концертні зали та три хореографічні класи.

Директор коледжу Станіслав Городинський висловив вдячність керівництву області за підтримку та підкреслив важливість підтримки мистецької галузі в непрості часи. Новий Ліцей мистецтв Вінниці став світлим прикладом інвестицій у таланти та майбутнє мистецтва в регіоні.

Попередня публікаціяУсіх вінничан та гостей запрошують у Велику Новорічну пригоду
Наступна публікаціяМодна стрижка бокс-боб: найкращий вибір для тонкого волосся для надання об’єму