Вінницькі рятувальники отримали сучасну техніку для механізованого розмінування

ДСНСники отримали сучасну техніку
ДСНСники отримали сучасну техніку

У Вінницькій області цими днями відбулася урочиста подія – автопарк місцевих рятувальників отримав значне поповнення у вигляді нової техніки та спеціального обладнання.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

На базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення відбулося офіційне представлення нового обладнання. У заході взяли участь начальник головного відомства Руслан Шевчук та директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами обласної військової адміністрації Богдан Зубчик.

Під час заходу представники влади та рятувальники ознайомилися із технічними характеристиками нової спецтехніки. Автопарк поповнився аварійно-рятувальними автомобілями, машинами механізованого розмінування, засобами захисту органів дихання та шкіри, а також газощільними костюмами відомого бренду Dräger.

«Ця техніка та спецзасоби надійшли до рятувальників Вінницької області як гуманітарна допомога. Особливий акцент був зроблений на автомобілях механізованого розмінування, що призначені для використання піротехнічним відділом на сході України. Недавно фахівці цього відділу проходили навчання в Хорватії, отримавши теоретичні та практичні навички з керування роботизованими машинами дистанційного керування для механізованого розмінування», – йдеться у повідомленні.

Все отримане обладнання буде використовуватися з метою поліпшення реагування на надзвичайні ситуації в умовах воєнного стану та підвищення рівня особистої безпеки рятувальників. Наголошено, що ці кроки спрямовані на збільшення технічних можливостей рятувальної служби та оновлення спецтранспорту з метою збереження людських життів – найважливішої цінності.

Людські життя – це найбільша цінність, тож вкрай важливим напрямком є збільшення технічних можливостей рятувальної служби та оновлення спецтранспорту”, – зазначив Руслан Шевчук, очільник ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Попередня публікаціяЧетверо вінницьких спортсменів вибороли призові місця на Кубку України зі змішаних єдиноборств
Наступна публікаціяМінітур «Скарби»: вінничан запрошують на святкову екскурсію