Вінничан запрошують у дивовижний світ: Укрзалізниця відновлює Різдвяний експрес – казковий ретро-поїзд на паровозній тязі

Укрзалізниця
Укрзалізниця запускає потяг у Київ казковий та Львів казковий 23, 24, 30, 31 грудня

Укрзалізниця відновлює традиційний Різдвяний експрес ретро- потягів на паровозній тязі, що відвезуть своїх пасажирів у світ, де можливі дива. Потяги обслуговуватимуть маршрути Київ – Київ казковий та Львів – Львів казковий 23, 24, 30 та 31 грудня.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Різдвяні експреси відправлятимуться з Києва двічі на день: о 10:27 та о 12:40. Зі Львова – тричі на день: о 10:05, о 13:00 та о 15:20.

Усі бажаючі можуть зробити памʼятні фото та взяти участь у святковій програмі.

«На пероні пасажирів зустріне професійний фотограф, який зробить безкоштовні фото біля історичного паровоза, а у вагонах очікуватиме розважальна програма для дітей, смаколики та подарунки», – йдеться у повідомленні.

У разі повітряної тривоги поїзди Укрзалізниці продовжать курсувати за розкладом, а дитячі заходи перемістяться з перонів у вагони та укриття.

Квитки вже у продажу в застосунку та чат-ботах Укрзалізниці:

Для Києва: за запитом Київ-Пасажирський — Київ-Казковий;

Для Львова: за запитом Львів — Львів-Казковий.

30% місць виділено для безкоштовних поїздок дітей загиблих залізничників, дітей військовослужбовців та інших соціальних категорій.

Попередня публікаціяМайстри шкіряної рукавички»: вінницькі боксери здобули триумф на турнірі у Хмельницькому
Наступна публікаціяСвяткові вогні та свічки: вінницькі рятувальники застерігають, як уникнути пожежі під час святкувань”