Вінницька партія Гройсмана – аутсайдер парламентського рейтингу

Українську стратегію Гройсмана випереджають віртуальні, ще не існуючі партії на кшталт: партії Олексія Гончаренка, партії Юрія Бутусова, партії Олексія Арестовича.
Фото: партійний сайт Української стратегії Гройсмана

За даними видання “Політична Арена Вінниччини”, у випадку проведення в Україні парламентських виборів, “Партія Залужного” може претендувати на перемогу в парламентських виборах, а замикає цей рейтинг партія відомого вінничанина “Українська Стратегія Гройсмана”.

Про це журналістам стало відомо з парламентських рейтингів політичних партій, за версією начебто опитування групи “Рейтинг” (на офіційному сайті цього опитування немає):

Якби проводились парламентські вибори, то партія Залужного на них отримала б перемогу – 30,3%. Блок Зеленського на другому місці – 22,4%. Партія Притули опинилась би на третій позиції – 6,4%.

До теми: В президентському рейтингу намітились головні фаворити українців

Має шанси потрапити в наступний парламент партія “Азов” – 5,8% та “Європейська солідарність” – 5,4%.

До п’ятірки лідерів наближається партія Дмитра Разумкова, з результатом 2,7%.

Замикає партійний рейтинг з 14 політичних сил партія вінницького політика “Українська стратегія Гройсмана”, з результатом 0,8-0,9% голосів виборців.

Її випереджають віртуальні, ще не існуючі партії на кшталт: партії Олексія Гончаренка, партії Юрія Бутусова, партії Олексія Арестовича. А також існуючі партії Батьківщина, Свобода і УДАР.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Вінниці стався політичний скандал з допомогою ЗСУ за бюджетні кошти.

Попередня публікаціяМобільність та доступність  у Вінниці: встановлено пʼять нових пандусів
Наступна публікаціяМода на коротких нігтях: Топ-8 трендових кольорів та дизайнів зимового манікюру на 2024 рік