Ладижинська міська рада та компанія «ДТЕК Енерго» за сприяння Вінницької ОВА домовилися про створення на базі профілакторію енергокомпанії реабілітаційного центру для Захисників та Захисниць. Також у ньому зможуть пройти реабілітацію усі мешканці громади, які цього потребують.
Ладижинська міська рада та ТОВ «ДТЕК Енерго» за участі начальника Вінницької ОВА Сергія Борзова підписали меморандум про створення реабілітаційного центру.
«ДТЕК Енерго» представляв генеральний директор Ільдар Салєєв, Ладижинську громаду – виконуючий обов’язки міського голови Олександр Коломієць.
На церемонії також виступив зі вітальним словом народний депутат України Микола Кучер.
Детальніше у відеосюжеті видання “Новини Вінниці”.