12 тисяч цибулин тюльпанів висадили у Вінниці

Працівники МКП “ВінницяЗеленбуд” приєдналися до ініціативи та спільно з депутатами Вінницької міської ради та громадянами висадили ці квіти на площі Героїв Чорнобиля. Це стало можливим завдяки безкоштовному постачанню цибулин місцевим меценатом, повідомили в міськраді Вінниці.

Директорка МКП “Вінницязеленбуд” Тетяна Прибиш розповіла, що на площі було висаджено приблизно 12 тисяч цибулин різноманітного кольору, включаючи жовті, фіолетові, рожеві, червоні та білі. Вона зазначила важливість не вимерзлого ґрунту для успішної посадки тюльпанів, які висаджувалися у плюсову температуру.

Депутат Вінницької міської ради Дмитро Науменко висловив вдячність місцевому меценату Ігорю Любовському за надані цибулини та висловив надію, що навесні ці квіти стануть символом української Перемоги.

Директорка департаменту відновлення та розвитку ВМР Ольга Ремешевська підкреслила, що нові зелені насадження в місті віддзеркалюють впровадження Європейського Зеленого Курсу. Вона зазначила, що озеленення є важливим компонентом стратегії сталого розвитку та підтримки екологічно відповідальних практик.

Ця ініціатива спрямована на прикрашання міста та створення умов для збереження біорізноманіття в міському середовищі. Раніше МКП “ВінницяЗеленбуд” також висадили понад 7 тисяч цибулин інших квітів крокусів, нарцисів, гіацинтів і тюльпанів на площі Тараса Шевченка.

Їх Вінниця отримала від голландського фермера та українки. Загалом на площі Тараса Шевченка висадили понад 1000 цибулин нарцисів, крокусів і гіацинтів.

Попередня публікаціяДержава забезпечила Вінниччину рекордною субвенцією у понад 155 мільйонів гривень за житло захисникам і родинам загиблих
Наступна публікаціяДе сьогодні ремонтують мережі у Вінниці