Home Новини У Вінницю прибув черговий швейцарський трамвай «Tram2000»

У Вінницю прибув черговий швейцарський трамвай «Tram2000»

0
У Вінницю прибув черговий швейцарський трамвай «Tram2000»
трамвайний вагон "Tram2000"

16 листопада до Вінниці був доставлений 23-й трамвайний вагон “Tram2000” в рамках другого етапу проєкту “Цюрихські трамваї”. Швейцарські партнери передали цей вагон місту безоплатно. Незабаром фахівці Вінницької транспортної компанії розпочнуть його технічну адаптацію відповідно до українського законодавства. Вже зараз у Вінниці курсують 16 таких трамваїв.

Про це повідомили на сайті міськради.

Представники Вінницької транспортної компанії повідомляють, що перед введенням трамвая в експлуатацію будуть встановлені передні та задні повороти, стоп-сигнали, дзеркало заднього виду, включаючи ліве, інформаційна система, а також система оплати проїзду. Крім того, вагон проходитиме ряд юридичних процедур, включаючи реєстрацію в інспекції електротранспорту.

Представники департаменту транспорту та міської мобільності ВМР зауважують, що всі трамваї приходять до Вінниці в задовільному стані, оскільки нещодавно вони експлуатувалися у Цюриху. Проте, перед введенням на лінії фахівці транспортної компанії індивідуально перевіряють кожен вагон з огляду на безпеку пасажирів.

Директор департаменту транспорту та міської мобільності ВМР Андрій Сорокін висловлює вдячність Швейцарській Конфедерації за підтримку міста. Він підкреслює, що вагони “Tram2000” мають свої переваги у порівнянні зі звичайними вагонами “Mirage” та “Karpfen”, зокрема, м’які сидіння. Після виконання всіх технічних та юридичних процедур цей трамвай також буде залучений до пасажирських перевезень.

У Вінницю прибув черговий швейцарський трамвай «Tram2000»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here