Home Новини «Медіа-толока» у Вінниці: «Суспільство не повинно забувати, що йде війна»

«Медіа-толока» у Вінниці: «Суспільство не повинно забувати, що йде війна»

0
«Медіа-толока» у Вінниці: «Суспільство не повинно забувати, що йде війна»

Про ІПСО та важливість усвідомленості своїх дій журналістами, блогерами та лідерами думок розповіли, на новій загальноукраїнської комунікаційній платформі «Медіа – толока», військові полковник Генерального штабу Анатолій Штефан офіцер Командування об’єднаних сил ЗСУ полковник Олександр Грамарчук.

На початку своєї промови полковник Генерального штабу Анатолій Штефан запросив усіх присутніх відати шану полеглим захисникам хвилиною мовчання.  

Він також звернувся до блогерів та журналістів з пересторогою не призначати винних і не сіяти ворожнечу серед українців, пам’ятати що винний агресор — росія. Адже ворог користується з будь-якої можливості роздмухати конфлікт.

«Війна це така страшна штука, що там не завжди перемоги, бувають і поразки. Але програти бій це не програти війну. Але ми повинні розуміти, що першочергово винні росіяни. У нас люди завжди починають шукати винних. Але потрібно розуміти, що винна росія», – сказав Анатолій Штефан.

Він звернувся до аудиторії інформаційних ресурсів присутніх на толоці журналістів та блогерів з закликом, подавати скарги на негативні коментарі про Україну, українців, про те що відбувається в Україні і таким чином блокувати кремлівських ботів.

«Ми у 2022 році зверталися до блогерів і навіть розсилали деякі ресурси, так підлітки їх блокували. Підлітки — діти по 12, по 10 років. Вони гарно їх блокували. Але тоді було страшно. Тоді і блогери звертались і всі. Як це не прикро, я це скажу, війна від Києва відійшла — вже не страшно. Але це потрібно робити», – наголосив полковник Генерального штабу Анатолій Штефан.

На питання, про забезпечення навчання військового резерву, чи варто це робити коштом громад за допомогою структур ТРО. Пан полковник Штефан відповів, словами командувача об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва «Воювати ми навчились — дайте нам зброю».

 «Що до інформаційної складової, я в Збройних силах найбільше напевно займаюсь інформаційною складовою протидією дезінформації, анти пропаганді і ще багатьма речами, які є, але ви їх не бачите в публічній площині, але потім ми вам про це розповімо. Є успіхи, авжеж є програші, є великі успіхи, але ми зараз не можемо про це розповідати, тому що самі знаєте, що нас всіх моніторить противник.

Керівництво Збройних сил України приділяє велику увагу і інформаційному теж фронту і до цього приділяли. Це і головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний він є активний користувач соціальних мереж, авжеж його зараз трохи менше стало порівняно з тим що було. А до повномасштабного вторгнення він завжди був, він сучасна людина і все дуже добре знає. Будь-яке проведення інформаційних операцій, інформаційно психологічних навіть, я скажу, що він дуже в цьому розуміється», – зазначив полковник Генерального штабу Анатолій Штефан.

На початку свого виступу офіцер Командування об’єднаних сил ЗСУ полковник Олександр Грамарчук привітав усіх причетних з днем сержанта.

 «Я хочу, щоб суспільство чуло військо. Суспільство військо чує. І ми тут сьогодні зібрались для того, щоб налагодити комунікацію як з блогерами, так і з журналістами. Ми хочемо, щоб журналісти більше висвітлювали інформацію, про наше військо, про те що відбувається, про війну. Оскільки суспільство почало про це забувати», – сказав офіцер Командування об’єднаних сил ЗСУ полковник Олександр Грамарчук.