Home Новини У Вінниці презентують підказник з організації мистецьких резиденцій

У Вінниці презентують підказник з організації мистецьких резиденцій

0
У Вінниці презентують підказник з організації мистецьких резиденцій
Підказник з організації мистецьких резиденцій

Сьогодні, 17 листопада о 18:30, у просторі Піч відбудеться презентація першого україномовного Підказника з організації мистецьких резиденцій від ініціативи «Заправка».

Підказник презентуватимуть учасниці «Заправки» Юлія Аленіна (офлайн) та Наталія Кериницька (онлайн).

Робота над Підказником розпочалася ще у 2021 році й в його основі аналіз досвіду ключових арт-резиденцій України, з організатор_ками яких команда «Заправки» провела низку глибинних інтерв’ю. Інформацію у Підказнику подано за логікою підготовки до проведення резиденції, починаючи з більш загальних питань про те, чим є й для чого існують мистецькі резиденції, і поступово переходить до практичних аспектів організації резиденційної програми.

Одна з рецензенток Підказника, кураторка Анастасія Хлєстова зауважила:

“Я думаю, що Підказник може стати в пригоді не лише людям, які планують резиденції, а й тим, хто хоче зрозуміти, як функціонувати в культурі і як організовувати фестивалі, виставки тощо”.

Презентація відбувається за сприяння громадської організації “Плай”. Підказник створений за підтримання Українського культурного фонду, Програми Європейського союзу House of Europe та Українського інституту.

Адреса простору: вул. Сковороди, 25

Підказник з організації мистецьких резиденцій
Підказник з організації мистецьких резиденцій

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here