Home Новини Два нові турецькі ліфти встановлюють в багатоповерхівках у Вінниці

Два нові турецькі ліфти встановлюють в багатоповерхівках у Вінниці

0
Два нові турецькі ліфти встановлюють в багатоповерхівках у Вінниці
нові ліфти

У двох багатоповерхових будинках у Вінниці виконують роботи з встановлення нових ліфтів, які замінять застаріле обладнання, що завершило гарантійний термін експлуатації. Конкретно, роботи ведуться у четвертому під’їзді за адресою проспект Космонавтів, 66, та у третьому під’їзді за адресою вулиця Чайковського, 15.

Минулого тижня завершили демонтаж старих кабін, а цього тижня розпочали монтаж нового обладнання. Планується завершити роботи за приблизно три тижні.

Нові ліфти, вироблені в Туреччині, відзначаються вищою енергоефективністю, споживаючи принаймні на 20% менше електроенергії, порівняно із застарілими моделями. Крім того, вони оснащені тактильними кнопками для незрячих, системою світлодіодної індикації та рядом інших функцій. Наприклад, двері ліфта не закриються, якщо людина перебуває надто близько до них. При прибутті ліфта також відбувається відповідне сповіщення, а обладнання доповнено поручнями.

нові ліфти
нові ліфти

“Нові ліфти встановлюються з урахуванням можливості користування ними маломобільними жителями Вінниці, такими як батьки з дитячими візочками чи особи з інвалідністю. З огляду на повернення військових з різними пораненнями, важливо, щоб будівлі були максимально зручними”, – наголошує директор департаменту житлового господарства Віталій Місецький.

Це перше введення турецьких ліфтів у житловий сектор міста, і загалом установлено п’ять підйомників, три з яких були введені в експлуатацію наприкінці вересня цього року. Мешканці будинків за адресами вулиця Стрілецька, 48-А, вулиця Келецька, 104, та вулиця А. Первозванного, 6, вже користуються новими ліфтами.

Ці ліфти працюють плавно, мають покращену шумоізоляцію і гарантійний термін експлуатації триває 25 років з моменту встановлення. Додатково вони обладнані системою безпровідної диспетчеризації, яка в разі аварійної зупинки дозволяє взаємодіяти з диспетчером аварійної служби, натисканням відповідної кнопки в ліфті.

“Ця система успішно себе зарекомендувала під час постійних відключень електроенергії минулого опалювального періоду”, – відзначає Віталій Місецький.

Крім встановлення нових ліфтів, в місті також виконують капітально-відновлювальний ремонт існуючих підйомників, що дозволяє подовжити гарантійний термін їх експлуатації щонайменше на 12 років.