Home Новини «Зі спортом по життю»: у Вінниці провели ювілейна X Спартакіаду для людей з інвалідністю

«Зі спортом по життю»: у Вінниці провели ювілейна X Спартакіаду для людей з інвалідністю

0
«Зі спортом по життю»: у Вінниці провели ювілейна X Спартакіаду для людей з інвалідністю
X Спартакіада

У Вінниці 15 листопада відбулась ювілейна X Спартакіада серед осіб з інвалідністю під назвою “Зі спортом по життю”. Захід, організований комітетом по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, став важливою подією для учасників, які не лише займались спортом, а й отримали психологічне розвантаження та покращили своє ментальне здоров’я.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Учасники заходу, клієнти міського центру реабілітації “Гармонія”, вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя захищаючи Батьківщину у російсько-українській війні. Голова комітету Сергій Краєвський зазначив важливість таких заходів для осіб з інвалідністю та висловив подяку Збройним силам України за можливість працювати та тренувати спортсменів.

Це у нас десята Спартакіада, яка вчергове доводить, що юнаки та дівчата з інвалідністю можуть долучатись до спорту та рухливого способу життя. Сьогодні, під час війни є актуальним продовжувати жити та допомагати нашим військовим, адже це є основою наших принципів та пріоритетів“, – підкреслив він.

Організатори ставлять перед собою завдання популяризації фізичної культури та спорту серед людей з інвалідністю, підвищення спортивної майстерності та знайомства учасників із новими видами спорту. Упродовж кількох годин спортсмени змагались у боулінгу, більярді, настільному тенісі та футболі настільному.

На заході працювали тренери-викладачі та інструктори-методисти міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які визначили переможців та призерів Спартакіади. Одним із учасників був Владислав Грамлюк разом із мамою Наталією, яка подякувала організаторам за можливість позитивного відпочинку та підтримку. За підсумками Спартакіади перемогу у настільному тенісі здобув Андрій Щербацький, у боулінгу – Людмила Капеліста, а Сергій Наталічев переміг серед дітей. Юлій Горбач.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here