Home Новини Дівчатка з Тростянця вибороли золото у футбольному турнірі у Вінниці

Дівчатка з Тростянця вибороли золото у футбольному турнірі у Вінниці

0
Дівчатка з Тростянця вибороли золото у футбольному турнірі у Вінниці
змагання серед дівчат

Вінницька міська асоціація футболу провела захоплюючі змагання серед дівчат, які відбулись на стадіоні педколеджу.

Про це повідомила Вінницька міська асоціація футболу.

Вперше відбувся відкритий чемпіонат Вінницької міської територіальної громади з футболу серед дівчат 2012-2014 років народження. Участь у змаганнях взяло п’ять команд, що змагались за коловою системою. Навіть несприятливі погодні умови не завадили учасницям. Першість здобула команда з Тростянця, друге місце посіла команда з Демківки, а бронзові нагороди отримали футболістки з Літина.

Під час нагородження були вручені не лише командні призи, але і особисті – найкращим гравчиням визнано Дарину Сабатович, найкращим голкіпером – Дар’ю Олійник, найкращим захисником – Ірину Гаврилову, найкращим нападником – Анну Андрашову, а гравцем з Літина, Катерина Лисюк. Найкращим тренером був визнаний Геннадій Марчук з команди “Фортуна” з Калинівки.

Також відбувся чемпіонат серед дівчат 2009-2011 років народження. За перемогу змагались п’ять команд, а золото виборола команда ВОДЮСШ “Нива”, яка здобула перемогу у всіх поєдинках. Інші призові місця зайняли команди ДЮСШ Бару і Літини.

Індивідуальні нагороди отримали Софія Звозда як найкращий голкіпер, Анастасія Галецька як найкращий захисник, Анна Савінова як найкращий півзахисник, Наталя Мельник як найкращий нападник, а Софія Зеленюк як найкращий бомбардир. Гравцем була визнана Аріна Паскаренко. Тренером команди “Нива, Вінниця” була Наталя Чурікова.

Командам були вручені Кубки, статуетки та медалі під час церемонії нагородження, яку проводили голова Вінницької міської асоціації футболу Юрій Максименко та його заступники.