У Вінниці 15 листопада відбудеться захід для родин загиблих Захисників і Захисниць, а також членів родин військовослужбовців, який спрямований на навчання щодо перекваліфікації та отримання нових професій. Ініціативу організовує департамент соціальної політики Вінницької міської ради.

“У сучасних умовах важливо надати можливість дорослим отримати нові навички та перекваліфікуватися. Наші виконавчі органи активно працюють над тим, щоб забезпечити доступ до ресурсів для отримання нових професійних навичок тим, хто потребує підвищення фінансового становища”, – зазначила директорка департаменту соціальної політики Вінницької міської ради, Валентина Войткова.

Під час заходу розглянуть можливі шляхи додаткового чи основного заробітку для цільової аудиторії, а також можливості перекваліфікації та отримання нових професій.

Зустріч запланована на 15 листопада о 15:00 у Вінницькому обласному молодіжному центрі “Квадрат”.

Реєстрація на захід доступна за посиланням: https://cutt.ly/0wYecpva.

Ініціатива впроваджується департаментом соціальної політики Вінницької міської ради спільно з Вінницькою філією Вінницького обласного центру зайнятості за участю ГО “Академія успіху”, ГО “Центр Поділля-Соціум” та АПЦ “Ветеранський простір”.

Попередня публікаціяУ Вінниці відбулось нагородження переможців конкурсу мінігрантів від ГО “Ми-Вінничани”
Наступна публікаціяДощитиме аж до вечора: погода у Вінниці на сьогодні, 12 листопада