Home Здоров'я У Вінниці школярі повернуться до очного навчання з понеділка

У Вінниці школярі повернуться до очного навчання з понеділка

0
У Вінниці школярі повернуться до очного навчання з понеділка

Вінницькі школярі можуть знову повернутися до навчання у школах від початку наступного тижня. Згідно з інформацією, що прозвучала під час брифінгу 10 листопада, починаючи з понеділка, 13 листопада, школи мають намір відновити звичайний режим роботи, передає Вінниця.info

Перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, Олександр Сорочан, зазначив, що це рішення ґрунтується на висновках фахівців щодо періоду потенційної інкубації хвороби, який, на думку експертів, триває 21 день.

Відзначається, що школи були закриті після канікул, починаючи з 30 жовтня через випадки вірусного гепатиту в області. Олександр Сорочан пояснив, що цей проміжок часу вважається достатнім для виявлення симптомів хвороби. Втім, управління планує реагувати на будь-які нові випадки у школах та класах. Якщо виявиться хворий учень на гепатит А, відповідний клас може знову перейти до дистанційного навчання. Те ж саме стосується і дошкільних закладів, які також будуть піддаватися таким же заходам.