Home Новини Дієтологи розкривають основні причини надлишкового набору ваги протягом вихідних

Дієтологи розкривають основні причини надлишкового набору ваги протягом вихідних

0
Дієтологи розкривають основні причини надлишкового набору ваги протягом вихідних
набір зайвих грамів

Часто вихідні, проведені в режимі відпочинку, можуть спричинити невеликий набір зайвих грамів. Проте дієтолог Тейлор Грассо радить не занадто перейматися цим показником на вагах. Вона називає основні причини, які можуть призвести до цього явища.

Про це повідомляє Bestlifeonlaine.

Щоб набрати один фунт жиру, потрібно спожити на 3500 калорій більше, ніж зазвичай”, – пояснила Грассо і додала, що це дуже значна кількість калорій. У той же час експерт наголосила, що збільшення ваги насправді може бути обумовлене кількома основними звичками, які стають більш помітними вихідними. За словами дієтолога, є чотири ключові причини набору ваги в уикенди.

  • Ви спожили більше натрію, ніж зазвичай. За словами Грассо, перша звичка, яка може призвести до збільшення ваги вихідними – це вживання продуктів, що містять більше натрію. Це може спричинити затримку рідини, внаслідок чого вага може збільшитися, хоча фактично ви не набираєте жиру. Крім того, крім зайвих кілограмів на вагах, ви може помітити набряк або здуття живота. Наразі, ця ситуація ймовірно не приведе до тривалого набору ваги. Проте важливо зауважити, що дієти з постійно високим вмістом натрію можуть спричинити зростання кількості жиру в організмі з часом.
  • Ви спожили більше вуглеводів, ніж зазвичай. Грассо наголосила, що збільшення кількості вуглеводів також може бути причиною збільшення ваги у вихідні. Вуглеводи самі по собі не призводять до набору ваги. Споживання будь-якої їжі в надлишку потенційно може призвести до набору ваги, – пояснила вона. Вуглеводи розкладаються на глюкозу, яка потім зберігається в м’язах у вигляді глікогену, а глікоген утримує воду. Таким чином, якщо ви споживаєте більше вуглеводів у вихідні, ймовірно, ви будете також утримувати більше води, – додала вона.
  • Ви вжили більше алкоголю, ніж зазвичай. Також варто подумати, чи ви споживали більше алкоголю вихідними, ніж зазвичай протягом тижня. У разі позитивної відповіді це, безумовно, може бути причиною збільшення ваги протягом двох днів. Грассо пояснила, що це тому, що алкоголь може спричинити зневоднення організму. За словами дієтолога, оскільки організм намагається протидіяти цьому ефекту, він може утримувати рідину, через що ви можете відчути себе “набрякшим і надутих”.
  • Нормальні функції вашого організму можуть коливатися. За словами Грассо, природні процеси та ритми організму також можуть спричинити тимчасові зміни в вазі. Вона наголосила, що жінки, як правило, набирають вагу перед або під час менструації, і навіть невелике зменшення частоти відвідування туалету може призвести до збільшення ваги як у чоловіків, так і у жінок. Фахівець зауважила, що для уникнення коливань ваги в уикенди, краще пити багато води, споживати білок, фрукти і овочі.