Home Новини Отримати сяючу і здорову шкіру можливо завдяки трьом простим крокам, які доступні кожному

Отримати сяючу і здорову шкіру можливо завдяки трьом простим крокам, які доступні кожному

0
Отримати сяючу і здорову шкіру можливо завдяки трьом простим крокам, які доступні кожному
ваша шкіра

Якщо ваша шкіра не виглядає так, як вам хотілося б, можливо, час переглянути свій підхід до догляду за нею. Важливо дотримуватися кількох простих правил у догляді за нею.

Про це повідомляє Shape. 

Однією з основних помилок, яку допускає багато людей при догляді за шкірою обличчя, є нерегулярність. Якщо ви починаєте дбати про шкіру тільки коли вже з’являються подразнення і висипи, це означає, що час переглянути свій підхід до догляду. Експертка Магдалін Гранадос розповіла, як дбати про здорову шкіру.

Ретельне очищення та відлущення – основні кроки у догляді за шкірою, які потрібно включити в щоденну рутину. Не забувайте виконати ці кроки перед нанесенням кремів або макіяжу, щоб уникнути нанесення їх на омертвілу шкіру та бруд.

Важливо відзначити, що очищення є надзвичайно важливим, оскільки макіяж не самопо собі не зникне, і неналежне видалення його може призвести до окисного пошкодження та передчасного старіння обличчя. Тому намагайтеся ніколи не лягати спати, не очистивши шкіру від макіяжу.

Щоб досягти ретельної очистки шкіри, рекомендується використовувати делікатний засіб двічі на день, а потім застосовувати засіб для відлущення. Проте слід бути обережними зі скрабами та уникати їх частого використання, оскільки деякі з них можуть бути занадто агресивними для вашого типу шкіри.

Щоденно  шкіра вашого обличчя піддається стресу від макіяжу, навколишнього середовища, забруднень, способу життя та навіть продуктів, які ви споживаєте. Тому, щоб поліпшити її стан, важливо піклуватися про всі ці аспекти, зокрема, про свій раціон. Створіть раціон, включаючи хоча б кілька продуктів, корисних для вашого обличчя.

Не забувайте використовувати сонцезахисний крем не лише влітку, а й восени та навіть взимку. Він захистить вашу шкіру від шкідливого ультрафіолетового випромінювання, яке може спричинити старіння та навіть рак шкіри. Окрім того, ультрафіолетове випромінення руйнує колаген та еластин у шкірі, а це може спричинити зморшки та в’ялість шкіри. Крем слід наносити на ділянки, що найбільше відкриті сонцю – обличчя, шию та руки. Не забувайте, що ультрафіолет може проникати крізь скло, тому важливо залишатися захищеними навіть вдома.