В Україні наразі достатня кількість електроенергії для вирішення потреб громадян. Єлектростанції в країні працюють стабільно та надають необхідну кількість електроенергії. Інформація, яка розповсюджується у соцмережах щодо можливих графіків відключення світла, є неправдивою.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики України.

«В останні дні напередодні опалювального сезону в соціальних мережах масово шириться інформація про нібито застосування в Україні графіків відключень електроенергії», – зазначили у відомстві.

При цьому в міністерстві спростували такі повідомлення, та наголосили, що обмежень електропостачання “поки що не передбачається в жодній з областей країни”.

«Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, наразі повністю достатньо для забезпечення потреб споживачів», – йдеться в заяві.

Як пояснили в Міненерго, такі відключення можливі “виключно у разі масованих ворожих обстрілів” та, як наслідок, пошкоджень енергетичного обладнання.

Іншим чинником, у якому можливі відключення світла, є технологічні порушення у разі негоди.

Енергетики активно готують енергетичну систему до опалювального сезону“, – розповіли у Міненерго.

Минулої осені та зими російські війська вдавалися до масштабних обстрілів по енергосистемі України. Це змусило “Укренерго” запроваджувати екстрені та планові відключення електроенергії у країні.

Нагадаємо, що перші відключення, наприклад, відбувались при виникненні необхідності збалансувати енергосистему на більшу потужність.

Нещодавно міністр енергетики України Герман Галущенко заявив, що у разі ударів російських окупантів по енергооб’єктах цього осінньо-зимового періоду в країні можливі відключення світла.

Однак такі блекаути не будуть тривалими.

Попередня публікаціяУ Вінниці відкатали завершальний дуатлон року «Осінь Сабарів». Відео
Наступна публікаціяКорупційна схема у «Вінницяоблводоканалі»: НАБУ та САП розкрили деталі