Home Новини У Жмеринці відбудеться патріотичний забіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”

У Жмеринці відбудеться патріотичний забіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”

0
У Жмеринці відбудеться патріотичний забіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”

У Жмеринській міській територіальній громаді відбудеться патріотичний забіг, присвячений до вшанування пам’яті загиблих воїнів і названий “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”.

Про це інформує Жмеринська міська рада.

Кожен учасник цього заходу зобов’язаний подолати визначену організаторами дистанцію, при цьому на його футболці буде закріплене ім’я пам’яті одного із загиблих воїнів.

Ця акція вшановує як відомих, так і невідомих особистостей, які віддали своє життя в боротьбі за територіальну цілісність України.

Захід заплановано на 1 жовтня 2023 року, початок о 08:50. Місце збору – біля будівлі виконавчого комітету Жмеринської міської ради. Подія розпочнеться вшануванням пам’яті загиблих воїнів під час загальнонаціональної хвилини мовчання.

“Шаную воїнів, біжу за героїв України” – це традиційна і щорічна ініціатива, спрямована на вшанування пам’яті полеглих воїнів. Це можливість взяти участь в біговому заході, який символізує підтримку кожного із тих, хто віддав своє життя за незалежність та територіальну цілісність України. Таким чином, учасники віддають шану і підтримують героїв, які віддавали життя за свободу і незалежність країни, висловлюючи їм подяку та вдячність”, – йдеться в повідомленні.