Сьогодні, 25 вересня, на посаду директора Вінницького обласного клінічного реабілітаційного центру поновлена Світлана Голодюк , якій продовжили контракт.

Про це повідомили з самого ранку на сторінці обласного клінічного реабілітаційного центру, опублікувавши світлину з усміхненими обличчями колективу лікарні.

«Найкращий початок тижня, який можна було уявити. ПЕРЕМОГА за нами Зустрічаємо нашого найкращого директора усім колективом, посмішками та міцними обіймами», — йдеться у повідомленні.

В преслужбі обласного департаменту охорони здоров’я підтвердили інформацію про те, що з директоркою центру Світланою Голодюк продовжили контракт і поновили на посаді.

Такою ж гарною світлиною не може похизуватись Клінічний центр інфекційних хвороб. Тому що, Ігоря Матковського все-таки звільнили з посади керівника. Хоча, може, теж передумають…

«Маємо одну чудову новину, Світлана Михайлівна продовжує працювати і розвивати реабілітаційний напрямок медичної галузі Вінницької області. Однак, Ігоря Матковського звільнили, — розповідає директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна. — Хто понесе покарання за необдуманість дій і розбалансування галузі охорони здоров’я в умовах повномасштабної війни? Це може призвести до зриву підписання з НСЗУ договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, що планується через місяць, а ще сильно демотивує колектив. Мають бути публічні пояснення чому прийнято таке рішення».

В департаменті охорони здоров’я, окремо наголошують про досягнення Клінічного центру інфекційних хвороб під керівництвом Ігоря Матковського.

А саме: заклад увійшов до спроможної мережі й став надкластерним. Завдяки співпраці з НСЗУ має стабільну фінансову ситуацію.

Нагадаємо, три дні тому, 22 вересня, обласна рада звільнила керівників двох лікарень. Таке рішення обурило колектив одного із цих закладів. І не тільки їх.

З понеділка медична спільнота Вінниці збиралась влаштовувати акції протесту, про це, зокрема, писалося в коментарях під постами.

Ігоря Матковського — звільнили з посади керівника «Клінічного центру інфекційних хвороб.

Світлану Голодюк — звільнили з посади директорки «Вінницького обласного клінічного медичного реабілітаційного центру ветеранів війни та радіаційного захисту населення».

Попередня публікаціяПідготовка до зими: у Вінниці за деякими адресами відключать світло та воду
Наступна публікаціяУ Вінниці на агровиставці вперше представили безпілотну техніку для виявлення мін