Home Новини У Вінниці майстрині 60+ створюють стильні жилети зі старих хусток

У Вінниці майстрині 60+ створюють стильні жилети зі старих хусток

0
У Вінниці майстрині 60+ створюють стильні жилети зі старих хусток
апсайклінг жилети на холодну пору року

У Вінницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування існує цікавий факультет рукоділля, де досвідчені жінки віком 60+ під керівництвом викладачки Ніни Скворцової майструють різноманітні вироби. На цей раз вони взялися за створення теплих жилетів, використовуючи техніку апсайклінгу – переробки старих хусток у новий одяг.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Під чутливим керівництвом Ніни Артемівни кожна стрічка перевіряється і докладно аналізується, а далі передається знання, як правильно виготовити виріб. Заняття проводяться двічі на тиждень, де переселенки з Маріуполя збираються разом у вівторок. Вони діляться, що виїжджаючи з міста, часто буває важко взяти з собою достатньо теплого одягу. Такі жилети стануть в нагоді в холодну пору року.

Пані Ольга вже близько 1,5 року відвідує факультет рукоділля. Вона підкреслює, що робота вирішує не лише питання вивчення нового, але й надає можливість спілкуватися та ділитися враженнями один з одним. Дехто, як, наприклад, пані Лариса, приєднався до групи недавно. Вона відзначає, що творчість є найефективнішим та доступним “засобом” від депресії та самотності.

Під керівництвом Ніни Скворцової учасники факультету рукоділля створили вже чимало вражаючих виробів, включаючи ляльки-мотанки, гномів та стильні сумки із вживаних джинсів. Вони гордо демонструють свої роботи.

Щоб записатися на факультет рукоділля, можна зателефонувати за номером 67-05-90 або завітати за адресою: вул. Соборна, 50.